Wysyłamy za granicę

 

Szybkie płatności

PayPal i tPay

Darmowa wysyłka od 300 zł

na terenie Polski

Dawno temu za górami, zrodziła się pasja między lasami. Rosła szybko, karmiąc się spokojem i powiewem natury, co owocowało coraz to nowszymi pomysłami. Z każdym kolejnym powiększało się  też grono towarzyszy, dzięki czemu łatwiej było czerpać ze źródła zwanego wyobraźnią.

 

Tak też powstała mała „górska” manufaktura, otoczona lasami zapewniała idealne warunki do rozwoju.

 

Właśnie ta praca, własnoręczna, skrupulatna, pełna zapału i pasji, odróżnia jej efekty od reszty produktów dostępnych na rynku. Dzięki temu wszystkie szyte żyjątka są kreatywne, niepowtarzalne, oryginalne, starannie wykonane i bezpieczne, a czekając na efekty trzeba uzbroić się w cierpliwość, gdyż ich wykonanie zajmuje trochę więcej czasu.

 

Często kłując się w palce, zasypiając na blacie i śniąc o leśnym świecie, powstają nowe koncepcje, eksperymenty łamiące schemat i monotonię pluszowego świata. Podejmując się wyzwań, spełniają się również indywidualne ludzkie marzenia, ponieważ niepowtarzalne grono leśnych przyjaciół i ich towarzyszy jest wyjątkowe jak Ty i dzięki Tobie.

 

Dodając do tego optymizm, uśmiech na twarzy i konsekwencję w dążeniu do realizacji marzeń, kształtuje się cały wizerunek Lady Stump i jej szytych żyjątek.

 

Zapraszam do mojego magicznego świata, baw się w nim dobrze, tak jak ja.