świecące buty LED
Inspiracje Moda dziecięca Trendy

Świecące buty dla dzieci – ponadczasowy hit

Świecące buty to prawdziwy hit wśród dzieci. Co ciekawe takie obuwie było już modne w latach 90. XX wieku, a obecnie ponownie można zobaczyć je na ulicach. Wystarczy tylko ubrać na stopy świecące buty, a już można świetnie się bawić. Maluchy bardzo często proszą rodziców o takie obuwie, więc warto zdecydować się na ich zakup.

Świecące buty – prawdziwy hit

Świecące buty robią ogromne wrażenie na dzieciach. W końcu zwracają uwagę całego otoczenia, sprawiają, że każdy krok może być zabawą, a dodatkowo są po prostu ciekawym gadżetem. W wieku kilku lat maluchy często marzą o różnych rzeczach, którymi mogą zaimponować swoim znajomym z przedszkola lub szkoły, a także poczuć, że mają na sobie coś wyjątkowego. Buty LED spełniają te wymagania i właśnie dlatego są tak pożądane przez dzieci. Co ciekawe takie obuwie modne było już około 30 lat temu i właśnie wtedy na ulicach można było spotkać maluchy skaczące w świecących butach. Od tamtego czasu technologia nieco się rozwinęła i obecne buty z lampkami LED wyglądają jeszcze bardziej bajecznie, a także wykonane są z bardziej nowoczesnych materiałów. 

Czy warto kupić świecące buty dla dzieci?

Buty świecące w ciemności to prezent, który sprawi dużo radości najmłodszym. Okazuje się, że dodatkowo takie obuwie może pełnić ważną funkcję z punktu widzenia rodziców, a więc zwiększać bezpieczeństwo dziecka po zmroku. W końcu świecące buty mogą spełniać rolę odblasków, zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym, gdy dosyć szybko robi się ciemno za oknami. W ten sposób można więc połączyć radość dziecka i funkcjonalność ważną dla rodziców.

Niektórzy zastanawiają się nad tym, czy buty LED mogą mieć kontakt z wodą. Okazuje się, że wszystko zależy od zaleceń producenta. Niektóre firmy zwracają uwagę na to, aby nie moczyć butów i na przykład nie wchodzić nimi do kałuży, ponieważ może to sprawić, że popsuje się bateria wewnątrz obuwia. Właśnie dlatego wystarczy tylko sprawdzić zalecenia producenta i już można korzystać z obuwia.

Czy warto kupić świecące buty dziecku? Zdecydowanie tak, zwłaszcza jeśli jest to marzenie malucha. W końcu takie obuwie noszą właściwie tylko dzieci, a więc w życiu tylko przez chwilę jest czas na tego typu zabawne obuwie. 

Jakie świecące buty wybrać?

Obecnie wybór świecących butów jest naprawdę szeroki. Na początku wydawało się, że będzie to tylko chwilowa moda, jednak obecnie wielu producentów ma takie obuwie w swoim asortymencie. Świecące buty dla dzieci to różnorodne modele, wykonane zarówno ze skóry naturalnej, jak i materiału tekstylnego, a także wysokogatunkowego tworzywa.

Buty świecące dla dziewczynki występują w ciekawych wzorach i kolorach. Znajdzie się zarówno coś dla fanek takich kolorów jak czerwony, różowy i żółty, jak i dla dziewcząt, preferujących ciemniejsze barwy. Świecące buty dla chłopca także spełnią potrzeby młodych mężczyzn, którym zależy na ciekawych barwach i wygodzie. W ofercie sklepów obuwniczych rodzice znajdą wiele modeli świecących butów wielokolorowych, w sam raz dla młodszych dzieci.

Warto pamiętać o tym, aby kupować świecące buty od renomowanych producentów, ponieważ w ten sposób można zapewnić maluchom najwyższy poziom bezpieczeństwa. Dobrze wybrać dla dziecka model obuwia ze sklepu CCC, a w ofercie znajdują się do wyboru takie opcje jak Tom Tailor, Skechers, Sprandi, Paw Patrol, Star Wars, Cars oraz Frozen. Oznacza to, że dzieci znajdą w asortymencie nie tylko obuwie od znanych producentów, ale także z wykończeniami z ulubionych bajek takich jak „Gwiezdne Wojny” czy „Auta”. Najlepiej wybrać modele od znanych marek, ponieważ w ten sposób można mieć pewność, że obuwie będzie trwałe, wytrzymałe i wysokiej jakości.

Niestety świecące buty z bazaru mogą dosyć szybko się zniszczyć, a nieodpowiednia bateria może się spalić, co niestety sprawi, że dziecko nie będzie długo cieszyć się nowym obuwiem. Właśnie dlatego najlepiej wybrać się na zakupy do renomowanych sklepów. W ofercie polskiego brandu CCC dostępny jest szeroki wybór świecących butów dla dzieci, zarówno dla dziewczynek, jak i dla chłopców. Nic nie wskazuje na to, aby moda na takie obuwie miała przeminąć, dlatego warto już dziś kupić fajny model dla swojego dziecka i je uszczęśliwić. 

Zobacz podobne artykuły: